POLSKI

DEUTSCH

ENGLISH

 

O NAS


ÜBER UNS

 

 


ABOUT US

 

Witamy na stronie internetowej firmy: www.7t.pl

 

Aktualna sytuacja rynkowa na świecie wymaga od firm szybkiej reakcji na zmiany rynkowe oraz zmiany oczekiwań klientów.

Skrót 7t w nazwie naszej firmy wywodzi się z angielskiego zwrotu seven targets będącym motywem przewodnim naszej firmy. W języku polskim zwrot seven targeds tłumaczony jest jako siedem celów, które dla nas definiujemy następująco:

Gwarantujemy pełny Profesjonalizm, Solidność oraz wieloletnie Doświadczenie we wszystkich usługach wykonywanych przez nasza firmę. Wysoka Jakość oferowanych produktów oraz wszystkich usług jest dla nas tak samo ważna jak Zadowolenie Klientów. Zasada Fair Play oraz nieograniczona Komunikacja to następne elementy naszej działalności, dlatego tez jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę, 365 dni w roku. Poza kontaktem telefonicznym umożliwiamy szybki kontakt z przez pocztę elektroniczna, popularne komunikatory oraz telefonie internetowa.

Prowadzimy dla państwa, sklep internetowy, w którym znajdziecie państwo produkty z dziedziny sportów wodnych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z aktualna oferta.

.

  • Ponadto jesteśmy sprawdzonymi partnerami biznesowymi dla firm polskich, chcących wdrażać swoje produkty oraz usługi na terenie krajów niemieckojęzycznych.
  • Współpracujemy również z firmami mającymi siedzibę na terenie UE, chcącymi wprowadzać swoje produkty oraz usługi na teren polski.
  • Jesteśmy przedstawicielem handlowym firmy Geocem w Polsce - Szwajcarskiego holdingu zajmującego się sprzedażą cementu renomowanych producentów na terenie Europy.  W ofercie firmy znajdziecie państwo pełna gamę wysokiej, jakości cementu produkcji niemieckiej (cemI, cemII, cemIII), Cement posiada wszystkie dostępne certyfikaty oraz deklaracje zgodności. Gwarantujemy dostawy w 24h na terenie polski zachodniej, szybka realizacja zamówień w 24h, Transporty 28 Ton, atrakcyjne warunki, minimum formalności, pełna dokumentacja z listami przewozowymi oraz fakturami VAT - zapraszamy do współpracy [geocem@7t.pl]

Nasza firma jest otwarta na państwa propozycje oraz pomysły biznesowe,

Zapraszamy do współpracy

       Pozdrawiamy, www.7t.pl Team

Dane Firmy, Adres; Nip, Regon

 

 

 

SKLEP

POLSKI

ONLINESHOP

DEUTSCH

ONLINESHOP

ENGLISH

 

Copyright www.7t.pl